Dla przemysłu Tvent Milo

Tvent Milo

Ten mobilny wentylator to innowacyjne rozwiązanie w zakresie schładzania oraz poprawy komfortu środowiska pracy załogi.

Unikalne rozwiązanie w połączeniu z technologią zamgławiania wysokociśnieniowego pozwala na utrzymanie odpowiednich parametrów wilgotności i temperatury, a co za tym idzie: redukcję zapylenia, redukcję elektrostatyki, ograniczenie przestojów produkcyjnych.

Wentylator Milo posiada regulację intensywności zamgławiania, jest niezwykle prosty w montażu, pracuje nieprzerwanie do 6 godzin. Jest cichy i energooszczędny. Wydajnie zużywa wodę - nawet do 80% mniej niż alternatywne rozwiązania.

Przemysł drzewny

Drewno to żywy, oddychający materiał.Odpowiednie nawilżanie oznacza mniejszy skurcz, paczenie, mniej pęknięć a co za tym idzie mniejsze straty produkcyjne. Szczególnie w okresie zimowym, utrzymywanie idealnych parametrów wilgotności powietrza może być trudne.

Dzięki zastosowaniu Tvent Milo, możliwe jest utrzymanie odpowiednich parametrów wilgotności, co oznacza maksymalizację zysków.

Przemysł włókienniczy

W przemyśle włókienniczym, elektryczność statyczna, kurz, pękanie włókien stanowią bardzo realne zagrożenia. Kontrola tych zgrożeń możliwa jest poprzez kontrolę poziomu wilgotności powietrza.

Dzięki funkcji nawilżania Tvent Milo może zagwarantować odpowiedni poziom wilgotności, konieczny do utrzymania wydajnego i bezpiecznego środowiska pracy w Państwa zakładzie produkcyjnym.

Papier i drukowanie

Gdy w grę wchodzą duże ilości papieru, czy to w druku, opakowaniach czy też w produkcji kartonu, niekontrolowane zmiany wilgotności powietrza prowadzą do kurczenia, kruszenia, pękania, złej jakości wydruku lub kosztownych przestojów produkcyjnych.

Wykorzystanie Tvent Milo pozwala zminimalizować ryzyko spadku jakości i wydajności produkcji oraz poprawić komfort pracy w miejscu stosowania.

Żywność, napoje, tytoń

Jakość wszystkich towarów konsumpcyjnych, zależna jest od dokładnej kontroli parametrów wilgotności środowiska składowania, począwszy od wytworzenia, aż po kuchnię klienta końcowego. Żywność i tytoń zawierają znaczne ilości wody, którą będą absorbowały lub ją oddawały. Ryzyko wysuszenia oznacza utratę wagi, świeżości i zysków.

Mogą Państwo polegać na Tvent Milo niezależnie od rodzaju Państwa produktu.

Elektronika

W produkcji urządzeń elektronicznych, każdy, nawet najmniejszy skok napięcia, powstały w wyniku nagromadzenia ładunku statycznego, może uszkodzić produkt końcowy. Rozwiązanie jest proste: utrzymanie odpowiedniego poziomu wilgotności środowiska pracy.

Rozwiązanie jest proste: Tvent Milo.


Jeśli zainteresował Cię nasz produkt, masz pytania, interesuje Cię zakup.